درباره بنیان گذار

درباره “مهندس بهرام جوادپور”

مهندس بهرام جوادپور، پایه‌گذار هلدینگ معتبر آذرگستران آسیا، از جمله برجسته‌ترین کارآفرینان کشور است. ایشان، که در دوران تحصیل خود در رشته میکروبیولوژی بودند، اولین قدم‌های کاری خود را در کنار پدرشان، یکی از بازرگانان معتبر فرش در ایران و کشورهای همسایه، برداشتند. ایشان پس از پایان تحصیلات دانشگاهی به واردات محصولات پلیمری مرتبط با مادر و کودک در ایران پرداخت.

تحقیقات وسیع ایشان در زمینه مراقبت و تغذیه کودک از همان ابتدا آغاز شد. در سال 1382، به دلیل نیاز بازار ایران و کمبود محصولات پلیمری با کیفیت برتر کودک، ایشان با شرکت بوردا تجارت (WEE BABY) آشنا شد و در سال 1383 شرکت آذرگستران آسیا را به عنوان نماینده انحصاری در ایران معرفی کرد. این شرکت با کسب مجوز رسمی از وزارت بهداشت ایران، به عنوان اولین واردکننده محصولات مراقبتی و تغذیه کودک، با چشم‌اندازی برای آغاز تولید داخلی این محصولات با بسته‌بندی‌های کاملا بهداشتی در آینده، شهرت یافت.

آذرگستران آسیا در سطح بین‌المللی فعالیت دارد و با تیمی مجرب و تحصیلکرده در حوزه‌های مختلف، به واردات و صادرات محصولات مراقبتی و تغذیه کودک پرداخته است. در سال 1385، با توجه به نیاز بازار به دستمال مرطوب، این شرکت به عنوان اولین وارد کننده اقدام به توزیع دستمال مرطوب با برند AQUA SAFE از ترکیه نمود.

موسس این مجموعه، با تکیه بر تحصیلات دانشگاهی خود و تحقیقات گسترده، با همکاری یکی از فرمولاسیونرهای برجسته برای اولین بار در ایران، به تولید محصولات بدون پارابن، الکل، صابون و مواد رنگی پرداخت. این تلاش‌ها منجر به تولید محصولات در مجموعه رزآرای آسیا شد. یکی از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ آذرگستران آسیا سایت تولیدی مادر و کودک به نام شرکت رزآرای آسیا می باشد که در سال ۱۳۸۹ در زمینی به مساحت ۱۰ هزار مترمربع در شهرک صنعتی سلیمی تبریز تاسیس و آغاز به فعالیت نمود و اکنون با برندهای وی‌کر، یونی‌لد، یونی‌مد، مام‌سان و هلو‌‌کلین فعال است و به عنوان یکی از گروه‌های پیشرو در صنعت آرایشی، بهداشتی و محصولات مادر و کودک، نقش مهمی در تولید داخلی و صادرات ایفا می‌کند.

ایشان در سال 1395 با تجربه گسترده در تولید و واردات دستمال مرطوب با همتی مضاعف به راه‌اندازی مجدد یکی از بزرگترین خطوط تولیدی اسپانلس در ایران با نام رزنرمین تامین پرداخت. علاوه بر تامین نیازهای کارخانه رزآرای آسیا و شرکت های دیگر در ایران، اقدام به صادرات این مواد به کشورهای آلمان، روسیه، ترکیه، عراق، ارمنستان، ترکمنستان، ازبکستان و آذربایجان پرداخت.

نوآوری ها

  • واردات و ثبت پستانک غذاخوری برای اولین بار در ایران
  • واردات و عرضه محصولات کودک در بسته بندی دارویی ( برای اولین بار در کشور)
  • تولید محصولاتی با شاخصه های مهم Paraben Free ، SLS Free برای اولین بار در سال 1390

ایشان در سال ۱۴۰۰ در میانه راه دعوت حق را لبیک و به دیار باقی شتافت.