آشنایی با رزآرا آسیا

لابراتوار تولیدی بهداشتی رزآرای آسیا در سال 1389(2010) در شهرک صنعتی سلیمی تبریز تاسیس شد. این واحد تولیدی در حال حاضر به منظور تامین نیـاز و ایجـاد امنیت در بـازار، فعالیت خود را در قالب تولید محصولات کودک با نام تجـاری وی کر و همچنین تولید محصـولات مـورد نیاز بانوان بـا نـام تجاری یونی لد ادامه می دهد.

این شرکت مدرنترین و آخرین تکنولوژی روز دنیا را در کنار تخصص مجـرب تـریـن مدیران حال حاضر دنیا بـه خدمت گرفته است. تمامی مراحل تولید و بسته بندی بوسیله آخرین دسـتگاه های تمام اتوماتیک روز دنیا صورت می گیرد. شرکت رزآرا آسیا دارنده گواهینامه بین المللی استاندارد ایزو 9001 و GMP از شرکت ICS مورد تایید USAS کانادا، با هدف صادرات و تامیـن نیاز داخلی، پروسه تولید کلیه محصولات پرمصرف و مفید را با جدیدترین تکنولوژی آغاز کرد و تلاش دارد با به کارگیری بهترین کارشناسان در این زمینه عامل معرفی این محصولات و تامین کننده نیاز سایر کشور ها باشد.

ارتباط سازنده میان جامعه پزشکی کشـور و هیئت علمی تحقیق و توسعه رزآرا آسیا و فعالیت کارآمد نسل تحصیل کرده کشور، باعث گردیده با استفاده از نظرات و بازخوردهای گران بهای متخصصین کشور، محصولات تولیدی رزآرا آسیا با کیفیت روز افزون در بازار عرضه شوند. تکنولوژی تولید و فرمولاسیون این محصولات به گونه ای طراحی شده است که مواد اولیه آن برای اولین بار در ایران فاقد الکل ، پارابن ، مواد صابونی و سدیم لوریل سولفات می باشد.

برای اولین بار در ایران

تولید و فرمولاسیون محصولات رزآرا آسیا به گونه ای طراحی شده است که مواد اولیه آن برای اولین بار در ایران فاقد الکل ، پارابن، مواد صابونی و سدیم لوریل سولفات می باشد.

داستان موفقیت رزآرا آسیا
  • فعالیت رسمی برند یونی بب : از سال 1386 و به جهت تولید محصولات کودک
  • فعالیت رسمی برند یونی لداز سال 1386 و به جهت تولید محصولات بانوان
  • فعالیت رسمی برند وی کراز سال 1390 و به جهت تولید محصولات سلولوزی مادر و کودک
  • فعالیت رسمی برند یونی مد : از سال 1394 و به جهت تولید محصولات مناسب بیماران و سالمندان
  • فعالیت رسمی برند رزنرمیناز سال 1396 و به جهت تولید منسوجات و الیاف نبافته اسپانلس

گواهینامه ISO 18001

کسب گواهینامه سیستم ایمنی و بهداشت شغلی در سال 2014

گواهینامه ISO 9001

کسب گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت

تاییدیه درماتست از آلمان

کـسـب درجه بسیار عالی (5 ستاره) از لابراتوار درماتست

گواهینامه ISO 14001

کسب گواهینامه اجرای سیستم مدیریت محیط زیست

گواهینامه GMP

کسب گواهی نامه GMP (Good Manufacturing Practices) برای ارزیابی عملکرد تولید محصول در شرایط خوب

موفقیت های رزآرا آسیا

رضایت مندی مشتریان

لابراتوار رزآرای آسیا ، با سالها فعالیت مستمر در زمینه طراحی فرمولاسیون و تولید محصولات با کیفیت تخصصی و درمانی مراقبت از پوست و مو و محصولات آرایشی و بهداشتی حاوی مواد موثره طبیعی، به منظور جلب نظر و اعتماد، و افزایش رضایتمندی مشتریان، همواره خود را متعهد به ادای احترام به مشتری، قدردانی از مشتری و نیز برآورده سازی نیازهای حال و آینده مشتریان خود می داند. در این راستا به منظور توسعه سیستم های مدیریت خود، اقدام به پیاده سازی و اجرای استانداردهای ISO 9001 و ISO 14001، با هدف استقرار نظام مند فرایند رسیدگی به شکایات و نظرات مشتریان و ارزیابی میزان رضایت مندی مشتریان خود نموده است. این شرکت اهداف ذیل را در راستای رسیدگی شایسته به نظرات و شکایات مشتریان و ارزیابی دقیق و صحیح میزان رضایت مندی مشتریان اتخاذ نموده است :

  • ارتقاء مستمر رضایتمندی و وفاداری مشتریان
  • بهبود مستمر فرایندهای رسیدگی به نظرات و شکایات و سنجش رضایتمندی مشتریان
  • پاسخگویی دقیق، مناسب و سریع به شکایات مشتریان
  • گسترش فرهنگ مشتری مداری
  • ارتقاء سطح آگاهی و توانمندسازی کارکنان